A A A
  • Zimowanie jachtów w ośrodku na Mazurach
  • Przechowywanie statków podczas zimy
  • Jachty podczas zimowania
  • Hala namiotowa na zimowanie jachtów

Zimowanie jachtów żaglowych i łodzi motorowych na Mazurach

Warto zadbać o odpowiednie, fachowe zabezpieczenie naszych łodzi w czasie mroźnych miesięcy, kiedy to niemożliwe jest ich wykorzystanie na wodzie. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, oferujemy zimowanie jachtów żaglowych, łodzi motorowych i przyczep campingowych. Aby właściwie ochronić je przed skutkami mrozów, udostępniamy specjalną halę namiotową oraz odgrodzony i strzeżony teren na zewnątrz. W skład naszej usługi wchodzi także załadunek, transport i rozładunek jachtów.

 

Po zimowaniu, należy odświeżyć statki i odpowiednio przygotować je do sezonu – przeprowadzamy tego typu renowacje oraz naprawiamy wszelkie powstałe usterki. Do wykonywanych przez nas usług szkutniczych należą m.in. naprawy pokładów, laminatów, żelkotów czy wykończenia drewnianego i kadłubów. Statki przechowywane są w bezpiecznych warunkach, a następnie poddane renowacji na nadchodzący sezon – dzięki nam będziesz spokojnie spał, nie martwiąc się o swój statek, a przy tym dostaniesz go w świetnym stanie.

 

Ceny zimowania jachtów oraz naszych usług szkutniczych ustalane są indywidualnie, zatem zachęcamy do kontaktu z nami – z pewnością nasza oferta nie zawiedzie oczekiwań.


Copyright © 2016 Sports-Yachting, ul. Królowej Jadwigii 18/26, 11-500 Giżycko, e-mail:sportsyachting@poczta.onet.pl, tel. 604 908 558